BEZPŁATNA KOMUNIKACJA MIEJSCA W GŁUCHOŁAZACH

 

 

BKM

 

 

ROZKŁAD JAZDY OBOWIĄZUJE OD 1 MARCA 2017

 

TRASA NR 1 KONRADÓW

 

l.p

Przystanek

R

RSN

N

RS

RS

R

RSN

RSN

1

Dworzec autobusowy

05:55

08:05

10:15

10:55

12:55

15:10

17:55

19:55

2

ul. Powstańców Śl.

05:57

08:07

10:17

10:57

12:57

15:12

17:57

19:57

3

ul. Karłowicza

05:59

08:09

10:19

10:59

12:59

15:14

17:59

19:59

4

ul. Chopina

(koło sklepów)

06:00

08:10

10:20

11:00

13:00

15:15

18:00

20:00

5

Ul. Kolonia Kaszubska

06:02

08:12

10:22

11:02

13:02

15:17

18:02

20:02

6

Konradów- wieś

06:04

08:14

10:24

11:04

13:04

15:19

18:04

20:04

7

Konradów- skrzyżowanie

06:06

08:16

10:26

11:06

13:06

15:21

18:06

20:06

8

Konradów- granica

06:08

08:18

10:28

11:08

13:08

15:23

18:08

20:08

9

ul. Karłowicza

06:10

08:20

10:30

11:10

13:10

15:25

18:10

20:10

10

ul. Chopina

06:12

08:22

10:32

11:12

13:12

15:27

18:12

20:12

11

Al. Jana Pawła II (szkoła)

06:16

08:26

10:36

11:16

13:16

15:31

18:16

20:16

12

Al. Jana Pawła II

06:18

08:28

10:38

11:18

13:18

15:33

18:18

20:18

13

Dworzec autobusowy

06:20

08:30

10:40

11:20

13:20

15:35

18:20

20:20

 

TRASA NR 2 KOLONIA JAGIELLOŃSKA

 

l.p

Przystanek

R

RSN

N

RS

RS

R

RSN

RSN

1

Dworzec autobusowy

06:20

07:05

10:40

11:20

13:20

15:35

18:20

20:20

2

ul. Moniuszki

06:23

07:08

10:43

11:23

13:23

15:38

18:23

20:23

3

ul. Konopnickiej

06:25

07:10

10:45

11:25

13:25

15:40

18:25

20:25

4

ul. Nałkowskiej

06:26

07:11

10:46

11:26

13:26

15:41

18:26

20:26

5

ul. Kraszewskiego (Koszyka)

06:28

07:13

10:48

11:28

13:28

15:43

18:28

20:28

6

ul. Kraszewskiego

06:30

07:15

10:50

11:30

13:30

15:45

18:30

20:30

7

ul. Kolonia Jagiellońska

06:32

07:17

10:52

11:32

13:32

15:47

18:32

20:32

8

ul. Kraszewskiego

06:34

07:19

10:54

11:34

13:34

15:49

18:34

20:34

9

ul. Kraszewskiego (Koszyka)

06:35

07:20

10:55

11:35

13:35

15:50

18:35

20:35

10

ul. Moniuszki

06:37

07:22

10:57

11:37

13:37

15:52

18:37

20:37

11

Dworzec autobusowy

06:40

07:25

11:00

11:40

13:40

15:55

18:40

20:40

 

TRASA NR 3 BODZANÓW

 

l.p

Przystanek

R

RSN

N

RS

RS

R

RSN

RSN

1

Dworzec autobusowy

06:40

08:30

10:00

11:40

13:40

14:55

17:40

19:40

2

ul. Targowa

06:42

08:32

10:02

11:42

13:42

14:57

17:42

19:42

3

ul. Kościuszki

06:45

08:35

10:05

11:45

13:45

15:00

17:45

19:45

4

Bodzanów-  Wakmet

06:48

08:38

10:08

11:48

13:48

15:03

17:48

19:48

5

ul. Kościuszki

06:50

08:40

10:10

11:50

13:50

15:05

17:50

19:50

6

ul. Skłodowskiej

06:52

08:42

10:12

11:52

13:52

15:07

17:52

19:52

7

Dworzec autobusowy

06:55

08:45

10:15

11:55

13:55

15:10

17:55

19:55

 

Oznaczenia kursów:

R - Autobus kursuje w dni robocze od poniedziałku do piątku

S - Autobus kursuje w sobotę

N - Autobus kursuje w niedzielę i święta.”

 ROZKŁAD JAZDY WE WRZEŚNIU

 

 

TRASA GŁUCHOŁAZY-POKRZYWNA

 

Przystanek

SN

SN

SN

SN

Dworzec autobusowy

09:00

12:00

16:00

18:40

Głuchołazy ul. Powstańców Sl.

09:03

12:03

16:03

18:43

Głuchołazy ul. Powstańców Śl. (osiedle 1000-lecia)

09:05

12:05

16:05

18:45

Konradów - granica

09:08

12:08

16:08

18:48

Konradów - wieś

09:09

12:09

16:09

18:49

Jarnołtówek - rondo

09:13

12:13

16:13

18:53

Jarnołtówek - sanatorium

09:15

12:15

16:15

18:55

Pokrzywna

09:18

12:18

16:18

18:58

Pokrzywna skrz.

09:20

12:20

16:20

19:00

Pokrzywna Hotel Gorzelanny

09:23

12:23

16:23

19:03

 

TRASA POKRZYWNA-GŁUCHOŁAZY

 

Przystanek

SN

SN

SN

SN

Pokrzywna Hotel Gorzelanny

09:30

12:30

16:30

19:10

Pokrzywna skrz.

09:33

12:33

16:33

19:13

Pokrzywna

09:35

12:35

16:35

19:15

Jarnołtówek - sanatorium

09:38

12:38

16:38

19:18

Jarnołtówek - rondo

09:40

12:40

16:40

19:20

Konradów - wieś

09:44

12:44

16:44

19:24

Konradów - granica

09:45

12:45

16:45

19:25

Głuchołazy ul. Powstańców Śl. (osiedle 1000-lecia

09:48

12:48

16:48

19:28

Głuchołazy ul. Powstańców Sl

09:50

12:50

16:50

19:30

Dworzec autobusowy

09:53

12:53

16:53

19:33

 

Oznaczenia kursów:

R - Autobus kursuje w dni robocze od poniedziałku do piątku

S - Autobus kursuje w sobotę

N - Autobus kursuje w niedzielę i święta