BEZPŁATNA KOMUNIKACJA MIEJSCA W GŁUCHOŁAZACH

 

 

BKM

 

 

ROZKŁAD JAZDY OBOWIĄZUJE OD 1 STYCZNIA 2018

 

 

TRASA NR 1 KONRADÓW

 

L.p.PrzystanekRRSNNRSRSRRSNRSN
1Dworzec autobusowy05:5507:0507:5510:1510:5512:5515:1518:0020:00
2ul. Powstańców Śląskich05:5707:0707:5710:1710:5712:5715:1718:0220:02
3ul. Karłowicza05:5907:0907:5910:1910:5912:5915:1918:0420:04
4ul. Chopina (koło sklepów)06:0007:1008:0010:2011:0013:0015:2018:0520:05
5ul. Kolonia Kaszubska06:0207:1208:0210:2211:0213:0215:2218:0720:07
6Konradów - wieś06:0407:1408:0410:2411:0413:0415:2418:0920:09
7Konradów - skrzyżowanie06:0607:1608:0610:2611:0613:0615:2818:1320:13
8Konradów - granica06:0807:1808:0810:2811:0813:0815:2818:1320:13
9ul. Karłowicza06:1007:2008:1010:3011:1013:1015:3018:1520:15
10ul. Chopina06:1207:2208:1210:3211:1213:1215:3218:1720:17
11al. Jana Pawła II (szkoła) 06:1607:2608:1610:3611:1613:1615:3618:2120:21
12al. Jana Pawła II06:1807:2808:1810:3811:1813:1815:3818:2320:23
13Dworzec autobusowy06:2007:3008:2010:4011:2013:2015:4018:520:25

 

 

TRASA NR 2 KOLONIA JAGIELLOŃSKA

 

L.p.PrzystanekRRSNNRSRSRRSNRSN
1Dworzec autobusowy06:2007:3008:2010:4011:2013:2015:4018:2520:25
2ul. Moniuszki06:2307:3308:2310:4311:2313:2315:4318:2820:28
3ul. Konopnickiej06:2507:3508:2510:4511:2513:2515:4518:3020:30
4ul. Nałkowskiej06:2607:3608:2610:4611:2613:2615:4618:3120:31
5ul. Kraszewskiego (Koszyka)06:2807:3808:2810:4811:2813:2815:4818:3320:33
6ul. Kraszewskiego06:3007:4008:3010:5011:3013:3015:5018:3520:35
7ul. Kolonia Jagiellońska06:3207:4208:3210:5211:3213:3215:5218:3720:37
8ul. Kraszewskiego06:3407:4408:3410:5411:3413:3415:5418:3920:39
9ul. Kraszewskiego (Koszyka)06:3507:4508:3510:5511:3513:3515:5518:4020:40
10ul. Moniuszki
06:3707:4708:3710:5711:3713:3715:5718:4220:42
11 Dworzec autobusowy06:4007:5008:4011:0011:4013:4016:0018:4520:45

 

 

TRASA NR 3 BODZANÓW

 

L.p.PrzystanekRRSNNRSRSRRSNRSN
1Dworzec autobusowy06:4007:5008:4010:0011:4013:4014:5517:4019:40
2ul. Targowa06:4207:5208:4210:0211:4213:4214:5717:4219:42
3ul. Kościuszki06:4507:5508:4510:0511:4513:4515:0017:4519:45
4Bodzanów - Wakmet06:4807:5808:4810:0811:4813:4815:0317:4819:48
5Bodzanów - wieś06:4907:5908:4910:0911:4913:4915:0417:4919:49
6Bodzanów - Rudawa06:5008:0008:5010:1011:5013:5015:0517:5019:50
7Bodzanów - wieś06:5108:0108:5110:1111:5113:5115:0617:5119:51
8Bodzanów - Wakmet06:5208:0208:5210:1211:5213:5215:0717:5219:52
9ul. Kościuszki06:5508:0508:5510:1511:5513:5515:1017:5519:55
10ul. Skłodowskiej06:5708:0708:5710:1711:5713:5715:1217:5719:57
11 Dworzec autobusowy07:0008:1009:0010:2012:0014:0015:1518:0020:00

 

 

Oznaczenia kursów:

R - Autobus kursuje w dni robocze od poniedziałku do piątku

S - Autobus kursuje w sobotę

N - Autobus kursuje w niedzielę i święta

 ROZKŁAD JAZDY WE WRZEŚNIU

 

 

TRASA GŁUCHOŁAZY-POKRZYWNA

 

Przystanek

SN

SN

SN

SN

Dworzec autobusowy

09:00

12:00

16:00

18:40

Głuchołazy ul. Powstańców Sl.

09:03

12:03

16:03

18:43

Głuchołazy ul. Powstańców Śl. (osiedle 1000-lecia)

09:05

12:05

16:05

18:45

Konradów - granica

09:08

12:08

16:08

18:48

Konradów - wieś

09:09

12:09

16:09

18:49

Jarnołtówek - rondo

09:13

12:13

16:13

18:53

Jarnołtówek - sanatorium

09:15

12:15

16:15

18:55

Pokrzywna

09:18

12:18

16:18

18:58

Pokrzywna skrz.

09:20

12:20

16:20

19:00

Pokrzywna Hotel Gorzelanny

09:23

12:23

16:23

19:03

 

TRASA POKRZYWNA-GŁUCHOŁAZY

 

Przystanek

SN

SN

SN

SN

Pokrzywna Hotel Gorzelanny

09:30

12:30

16:30

19:10

Pokrzywna skrz.

09:33

12:33

16:33

19:13

Pokrzywna

09:35

12:35

16:35

19:15

Jarnołtówek - sanatorium

09:38

12:38

16:38

19:18

Jarnołtówek - rondo

09:40

12:40

16:40

19:20

Konradów - wieś

09:44

12:44

16:44

19:24

Konradów - granica

09:45

12:45

16:45

19:25

Głuchołazy ul. Powstańców Śl. (osiedle 1000-lecia

09:48

12:48

16:48

19:28

Głuchołazy ul. Powstańców Sl

09:50

12:50

16:50

19:30

Dworzec autobusowy

09:53

12:53

16:53

19:33

 

Oznaczenia kursów:

R - Autobus kursuje w dni robocze od poniedziałku do piątku

S - Autobus kursuje w sobotę

N - Autobus kursuje w niedzielę i święta