BEZPŁATNA KOMUNIKACJA MIEJSCA W GŁUCHOŁAZACH

 

 

BKM

 

 


 

ROZKŁAD JAZDY OBOWIĄZUJE OD 1 MARCA 2018

 

 

TRASA NR 1 KONRADÓW

obowiązuje od 02.07.2018r.  do 31.08.2018r.

 

L.p. Przystanek R R R SN N RS RS R RSN RSN
1 Dworzec autobusowy 05:20 05:55 07:05 07:55 10:15 10:55 12:55 15:15 18:00 20:00
2 ul. Powstańców Śląskich 05:22 05:57 07:07 07:57 10:17 10:57 12:57 15:17 18:02 20:02
3 ul. Karłowicza 05:24 05:59 07:09 07:59 10:19 10:59 12:59 15:19 18:04 20:04
4 ul. Chopina (koło sklepów) 05:25 06:00 07:10 08:00 10:20 11:00 13:00 15:20 18:05 20:05
5 ul. Kolonia Kaszubska 05:27 06:02 07:12 08:02 10:22 11:02 13:02 15:22 18:07 20:07
6 Konradów - wieś 05:29 06:04 07:14 08:04 10:24 11:04 13:04 15:24 18:09 20:09
7 Konradów - skrzyżowanie 05:31 06:06 07:16 08:06 10:26 11:06 13:06 15:28 18:13 20:13
8 Konradów - granica 05:33 06:08 07:18 08:08 10:28 11:08 13:08 15:28 18:13 20:13
9. Podlesie III ------- ------- 07:26 ------- ------- 11:16 ------- ------- ------- -------
10. Podlesie II ------- ------- 07:27 ------- ------- 11:17 ------- ------- ------- -------
11. Podlesie I ------- ------- 07:29 ------- ------- 11:19 ------- ------- ------- -------
8. Konradów - granica ------- ------- 07:33 ------- ------- 11:23 ------- ------- ------- -------
9 ul. Karłowicza 05:35 06:10 07:35 08:10 10:30 11:25 13:10 15:30 18:15 20:15
10 ul. Chopina 05:37 06:12 07:37 08:12 10:32 11:27 13:12 15:32 18:17 20:17
11 al. Jana Pawła II (szkoła) 05:41  06:16 07:41 08:16 10:36 11:31 13:16 15:36 18:21 20:21
12 al. Jana Pawła II 05:43 06:18 07:43 08:18 10:38 11:33 13:18 15:38 18:23 20:23
13 Dworzec autobusowy 05:45 06:20 07:45 08:20 10:40 11:35 13:20 15:40 18:5 20:25

 

 

 

TRASA NR 2 KOLONIA JAGIELLOŃSKA

 

L.p. Przystanek R R SN N R S RS R RSN RSN
1 Dworzec autobusowy 06:20 07:45 08:20 10:40 11:35 11:20 13:20 15:40 18:25 20:25
2 ul. Moniuszki 06:23 07:33 08:23 10:43 11:38 11:23 13:23 15:43 18:28 20:28
3 ul. Konopnickiej 06:25 07:35 08:25 10:45 11:40 11:25 13:25 15:45 18:30 20:30
4 ul. Nałkowskiej 06:26 07:36 08:26 10:46 11:41 11:26 13:26 15:46 18:31 20:31
5 ul. Kraszewskiego (Koszyka) 06:28 07:38 08:28 10:48 11:43 11:28 13:28 15:48 18:33 20:33
6 ul. Kraszewskiego 06:30 07:40 08:30 10:50 11:45 11:30 13:30 15:50 18:35 20:35
7 ul. Kolonia Jagiellońska 06:32 07:42 08:32 10:52 11:47 11:32 13:32 15:52 18:37 20:37
8 ul. Kraszewskiego 06:34 07:44 08:34 10:54 11:49 11:34 13:34 15:54 18:39 20:39
9 ul. Kraszewskiego (Koszyka) 06:35 07:45 08:35 10:55 11:50 11:35 13:35 15:55 18:40 20:40
10 ul. Moniuszki
06:37 07:47 08:37 10:57 11:52 11:37 13:37 15:57 18:42 20:42
11  Dworzec autobusowy 06:40 07:50 08:40 11:00 11:55 11:40 13:40 16:00 18:45 20:45

 

 

TRASA NR 3 BODZANÓW

 

L.p. Przystanek R R SN N R S RS R RSN RSN
1 Dworzec autobusowy 06:40 07:50 08:40 10:00 11:55 11:40 13:40 14:55 17:40 19:40
2 ul. Targowa 06:42 07:52 08:42 10:02 11:57 11:42 13:42 14:57 17:42 19:42
3 ul. Kościuszki 06:45 07:55 08:45 10:05 12:00 11:45 13:45 15:00 17:45 19:45
4 Bodzanów - Wakmet 06:48 07:58 08:48 10:08 12:03 11:48 13:48 15:03 17:48 19:48
5 Bodzanów - wieś ------- ------- ------- ------- ------- ------- ------- ------- ------- -------
5 Bodzanów - Rudawa 06:50 08:00 08:50 10:10 12:05 11:50 13:50 15:05 17:50 19:50
7 Bodzanów - wieś ------- ------- ------- ------- ------- ------- ------- ------- ------- -------
6 Bodzanów - Wakmet 06:52 08:17 08:52 10:15 12:07 11:52 13:52 15:07 17:52 19:52
7 ul. Kościuszki 06:55 08:05 08:55 10:15 12:10 11:55 13:55 15:10 17:55 19:55
8 ul. Skłodowskiej 06:57 08:07 08:57 10:17 12:12 11:57 13:57 15:12 17:57 19:57
9  Dworzec autobusowy 07:00 08:10 09:00 10:20 12:15 12:00 14:00 15:15 18:00 20:00

 

 

Oznaczenia kursów:

R - Autobus kursuje w dni robocze od poniedziałku do piątku

S - Autobus kursuje w sobotę

N - Autobus kursuje w niedzielę i święta

 

 

TRASA NR 4 GŁUCHOŁAZY - POKRZYWNA

obowiązuje od 28 kwietnia 2018 do 30 września 2018r.

 

L.p. Przystanek SN SN SN SN
1 Dworzec autobusowy 09:00 12:00 16:00 18:40
2 ul. Powstańców Śl. 09:03 12:03 16:03 18:43
3 ul. Powstańców Śl. (osiedle 100-lecia) 09:05 12:05 16:05 18:45
4 Konradów - granica 09:08 12:08 16:08 18:48
5 Konradów - wieś 09:09 12:09 16:09 18:49
6 Jarnołtówek - rondo 09:13 12:13 16:13 18:53
7 Jarnołtówek - sanatorium 09:15 12:15 16:15 18:55
8 Pokrzywna 09:18 12:18 16:18 18:58
9 Pokrzywna skrzyżowane 09:20 12:20 16:20 19:00
10 Pokrzywna Hotel Gorzelanny 09:23 12:23 16:23 19:03

 

POKRZYWNA - GŁUCHOŁAZY

 

L.p. Przystanek SN SN SN SN
1 Pokrzywna Hotel Gorzelanny 09:30 12:30 16:30 19:10
2 Pokrzywna skrzyżowanie 09:33 12:33 16:33 19:13
3 Pokrzywna 09:35 12:35 16:35 19:15
4 Jarnołtówek - sanatorium 09:38 12:38 16:38 19:18
5 Jarnołtówek - rondo 09:40 12:40 16:40 19:20
6 Konradów - wieś 09:44 12:44 16:44 19:24
7 Konradów - granica 09:45 12:45 16:45 19:25
8 ul. Powstańców Śl. (osiedle 100-lecia) 09:48 12:48 16:48 19:28
9 ul. Powstańców Śl. 09:50 12:50 16:50 19:30
10 Dworzec autobusowy 09:53 12:53 16:53 19:33

 

 

Oznaczenia kursów:

S - Autobus kursuje w sobotę

N - Autobus kursuje w niedzielę

 ROZKŁAD JAZDY WE WRZEŚNIU

 

 

TRASA GŁUCHOŁAZY-POKRZYWNA

 

Przystanek

SN

SN

SN

SN

Dworzec autobusowy

09:00

12:00

16:00

18:40

Głuchołazy ul. Powstańców Sl.

09:03

12:03

16:03

18:43

Głuchołazy ul. Powstańców Śl. (osiedle 1000-lecia)

09:05

12:05

16:05

18:45

Konradów - granica

09:08

12:08

16:08

18:48

Konradów - wieś

09:09

12:09

16:09

18:49

Jarnołtówek - rondo

09:13

12:13

16:13

18:53

Jarnołtówek - sanatorium

09:15

12:15

16:15

18:55

Pokrzywna

09:18

12:18

16:18

18:58

Pokrzywna skrz.

09:20

12:20

16:20

19:00

Pokrzywna Hotel Gorzelanny

09:23

12:23

16:23

19:03

 

TRASA POKRZYWNA-GŁUCHOŁAZY

 

Przystanek

SN

SN

SN

SN

Pokrzywna Hotel Gorzelanny

09:30

12:30

16:30

19:10

Pokrzywna skrz.

09:33

12:33

16:33

19:13

Pokrzywna

09:35

12:35

16:35

19:15

Jarnołtówek - sanatorium

09:38

12:38

16:38

19:18

Jarnołtówek - rondo

09:40

12:40

16:40

19:20

Konradów - wieś

09:44

12:44

16:44

19:24

Konradów - granica

09:45

12:45

16:45

19:25

Głuchołazy ul. Powstańców Śl. (osiedle 1000-lecia

09:48

12:48

16:48

19:28

Głuchołazy ul. Powstańców Sl

09:50

12:50

16:50

19:30

Dworzec autobusowy

09:53

12:53

16:53

19:33

 

Oznaczenia kursów:

R - Autobus kursuje w dni robocze od poniedziałku do piątku

S - Autobus kursuje w sobotę

N - Autobus kursuje w niedzielę i święta