Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 2019/sztafetapko/spotkanie oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

70605843 1027905230888526 4591144310837084160 n

PKO Sztafeta Charytatywna po raz trzeci w Głuchołazach!

11 września na stadionie miejskim w Głuchołazach już po raz trzeci odbył się Charytatywny Bieg PKO organizowany przez trenerów ogólnopolskiej akcji Biegam Bo Lubię w Głuchołazach oraz zawodników klubu MULKS Juvenia Głuchołazy! Impreza rozgrywana w formie biegu sztafetowego, w którym pięcioosobowe drużyny starają się pokonać jak

najdłuższy dystans w trakcie 60 minutowego biegu. W tym roku na starcie w sumie stanęło 14 amatorskich drużyn z Głuchołaz, Nysy oraz Powiatu Nyskiego. Wśród wszystkich sztafet aż 5 z nich stanowiły drużyny młodzieżowe. To wspaniałe ze względu na to iż każdy pokonany kilometr przez uczestników biegu to dodatkowa dotacja na cele charytatywne! Bezkonkurencyjna po godzinie zmagań w tej edycji okazała się drużyna Runner’s Team Nysa która osiągnęła rezultat 18 kilometrów i 850 metrów co jednocześnie jest nowym rekordem sztafet rozgrywanych w Głuchołazach ! Wśród sztafet młodzieżowych najwytrwalsze okazały się najmłodsze zawodniczki Juvenii Głuchołazy, które pokonały dystans 14 kilometrów! Podsumowując zmagania wszystkich uczestników można śmiało powiedzieć, że w Głuchołazach z dumą dołożyliśmy swoją „małą cegiełkę” do ogólnopolskiej akcji osiągając wspólnymi siłami dystans 217 kilometrów i 400 metrów. Serdeczne podziękowania dla wszystkich którzy wzięli udział w tym szlachetnym przedsięwzięciu. Organizatorzy już teraz zapraszają na kolejną edycje biegu, który prawdopodobnie odbędzie się w okolicach września przyszłego roku.         P.P.

 {galeria}2019/sztafetapko/spotkanie/{/galeria}