DSC04980

WYNIKI ELIMINACJI GMINNYCH WOJEWÓDZKICH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH

dla uczniów gimnazjów w roku szkolnym 2016/2017

Nazwa konkursu

Imię i nazwisko ucznia

Szkoła

 

 

 

Konkurs Polonistyczny

11 uczestników

 

I miejsce Jakub Fortalski

 

Publiczne Gimnazjum Nr 2 w Głuchołazach

II miejsce – Piotr Sobków

 

Publiczne Gimnazjum Nr 1 im. Powstańców Śląskich w Głuchołazach

III miejsce Julia Gąsiorek

 

 

Konkurs Języka Angielskiego

 

17 uczestników

I miejsce Piotr Sobków

 

Publiczne Gimnazjum Nr 1 im. Powstańców Śląskich w Głuchołazach

Publiczne Gimnazjum Nr 2 w Głuchołazach

II miejsce – Oliwia Tomaszewska

 

II miejsce – Aleksandra Żuchowicz

 

Publiczne Gimnazjum Nr 1 im. Powstańców Śląskich w Głuchołazach

III miejsce – Julia Czajka

 

 

Konkurs Języka Niemieckiego

10 uczestników

 

I miejsce – Celine Pabiś

 

 

Publiczne Gimnazjum Nr 2 w Głuchołazach

II miejsce Klaudia Kronburg

 

III miejsce Karolina Bielakiewicz

 

Publiczne Gimnazjum Nr 1 im. Powstańców Śląskich w Głuchołazach

 

 

 

 

 

Konkurs Biologiczny

12 uczestników

I miejsce Kacper Czajka

 

Niepubliczne Gimnazjum Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Jarnołtówek

II miejsce Adam Dubiński

 

 

Publiczne Gimnazjum Nr 2 w Głuchołazach

III miejsce Jan Kwit

 

III miejsce Julia Gąsiorek

Publiczne Gimnazjum Nr 1 im. Powstańców Śląskich w Głuchołazach

 

Konkurs Historyczny

5 uczestników

I miejsce Piotr Królikiewicz

 

 

Publiczne Gimnazjum Nr 2 w Głuchołazach

II miejsce – Michał Szczotka

 

III miejsce – Gracjan Grochoła

Publiczne Gimnazjum Nr 1 im. Powstańców Śląskich w Głuchołazach

 

 

Konkurs Języka Francuskiego

11 uczestników

I miejsce – Julia Wilczyńska

 

 

Publiczne Gimnazjum Nr 2 w Głuchołazach

II miejsce – Jakub Fortalski

 

III miejsce – Dawid Klimas

Publiczne Gimnazjum Nr 1 im. Powstańców Śląskich w Głuchołazach

 

 

 

 

Konkurs Fizyczny

11 uczestników

I miejsce – Daniel Niewiadomski

 

 

 

Publiczne Gimnazjum Nr 2 w Głuchołazach

II miejsce – Alan Gospodarczyk

 

III miejsce – Sebastian Szczepanik

 

 

 

Konkurs Chemiczny

6 uczestników

I miejsce – Julia Gąsiorek

 

Publiczne Gimnazjum Nr 1 im. Powstańców Śląskich w Głuchołazach

 

 

II miejsce – Jarosław Sadowski

 

II miejsce – Jakub Fortalski

 

 

Publiczne Gimnazjum Nr 2 w Głuchołazach

III miejsce – Sebastian Szczepanik

 

 

 

 

 

 

 

 

Konkurs Matematyczny

10 uczestników

 

 

 

I miejsce – Sebastian Szczepanik

 

Publiczne Gimnazjum Nr 2 w Głuchołazach

I miejsce – Piotr Sobków

 

Publiczne Gimnazjum Nr 1 im. Powstańców Śląskich w Głuchołazach

II miejsce – Jakub Fortalski

 

 

 

Publiczne Gimnazjum Nr 2 w Głuchołazach

 

 

 

 

III miejsce – Beata Madej

 

III miejsce – Jakub Nalepa

 

III miejsce – Piotr Królikiewicz

 

III miejsce – Adam Dubiński

 

 

 

 

 

Konkurs Geograficzny

9 uczestników

 

I miejsce Krystian Siupik

 

Publiczne Gimnazjum Nr 1 im. Powstańców Śląskich w Głuchołazach

Publiczne Gimnazjum Nr 2

w Głuchołazach

II miejsce – Adam Dubiński

III miejsce Jakub Gilewicz

 

Publiczne Gimnazjum Nr 1 im. Powstańców Śląskich w Głuchołazach