Drukuj

 

BEZPŁATNA KOMUNIKACJA MIEJSCA W GŁUCHOŁAZACH

 

 

BKM

 

 


 

ROZKŁAD JAZDY OBOWIĄZUJE OD 04.09.2018 r.

 

TRASA NR 1 KONRADÓW

 

L.p. Przystanek R R R SN N RS RS R RSN RSN
1 Dworzec autobusowy 05:20 05:55 07:05 07:55 10:20 10:55 12:55 15:15 18:00 20:00
2 ul. Powstańców Śląskich 05:22 05:57 07:07 07:57 10:22 10:57 12:57 15:17 18:02 20:02
3 ul. Karłowicza 05:24 05:59 07:09 07:59 10:24 10:59 12:59 15:19 18:04 20:04
4 ul. Chopina (koło sklepów) 05:25 06:00 07:10 08:00 10:25 11:00 13:00 15:20 18:05 20:05
5 ul. Kolonia Kaszubska 05:27 06:02 07:12 08:02 10:27 11:02 13:02 15:22 18:07 20:07
6 Konradów - wieś 05:29 06:04 07:14 08:04 10:29 11:04 13:04 15:24 18:09 20:09
7 Konradów - skrzyżowanie 05:31 06:06 07:16 08:06 10:31 11:06 13:06 15:26 18:11 20:11
8 Konradów - granica 05:33 06:08 07:18 08:08 10:33 11:08 13:08 15:28 18:13 20:13
9 ul. Karłowicza 05:35 06:10 07:20 08:10 10:35 11:10 13:10 15:30 18:15 20:15
10 ul. Chopina 05:37 06:12 07:22 08:12 10:37 11:12 13:12 15:32 18:17 20:17
11 al. Jana Pawła II (szkoła) 05:41 06:16 07:26 08:16 10:41 11:16 13:16 15:36 18:21 20:21
12 al. Jana Pawła II 05:43 06:18 07:28 08:18 10:43 11:18 13:18 15:38 18:23 20:23
13 Dworzec autobusowy 05:45 06:20 07:30 08:20 10:45 11:20 13:20 15:40 18:25 20:25

 

 Oznaczenia kursów:

R - Autobus kursuje w dni robocze od poniedziałku do piątku

S - Autobus kursuje w sobotę

N - Autobus kursuje w niedzielę i święta

 

 

TRASA NR 2 KOLONIA JAGIELLOŃSKA

 

L.p. Przystanek R R SN N RS RS R RSN RSN
1 Dworzec autobusowy 06:20 07:30 08:20 10:45 11:20 13:20 15:40 18:25 20:25
2 ul. Moniuszki 06:23 07:33 08:23 10:48 11:23 13:23 15:43 18:28 20:28
3 ul. Konopnickiej 06:25 07:35 08:25 10:50 11:25 13:25 15:45 18:30 20:30
4 ul. Nałkowskiej 06:26 07:36 08:26 10:51 11:26 13:26 15:46 18:31 20:31
5 ul. Kraszewskiego (Koszyka) 06:28 07:38 08:28 10:53 11:28 13:28 15:48 18:33 20:33
6 ul. Kraszewskiego 06:30 07:40 08:30 10:55 11:30 13:30 15:50 18:35 20:35
7 ul. Kolonia Jagiellońska 06:32 07:42 08:32 10:57 11:32 13:32 15:52 18:37 20:37
8 ul. Kraszewskiego 06:34 07:44 08:34 10:59 11:34 13:34 15:54 18:39 20:39
9 ul. Kraszewskiego (Koszyka) 06:35 07:45 08:35 11:00 11:35 13:35 15:55 18:40 20:40
10 ul. Moniuszki
06:37 07:47 08:37 11:02 11:37 13:37 15:57 18:42 20:42
11  Dworzec autobusowy 06:40 07:50 08:40 11:05 11:40 13:40 16:00 18:45 20:45

 

Oznaczenia kursów:

R - Autobus kursuje w dni robocze od poniedziałku do piątku

S - Autobus kursuje w sobotę

N - Autobus kursuje w niedzielę i święta

 

 

TRASA NR 3 BODZANÓW

 

L.p. Przystanek R R SN N RS RS R RSN RSN
1 Dworzec autobusowy 06:40 07:50 08:40 10:00 11:40 13:40 14:55 17:40 19:40
2 ul. Targowa 06:42 07:52 08:42 10:02 11:42 13:42 14:57 17:42 19:42
3 ul. Kościuszki 06:45 07:55 08:45 10:05 11:45 13:45 15:00 17:45 19:45
4 Bodzanów - Wakmet 06:48 07:58 08:48 10:08 11:48 13:48 15:03 17:48 19:48
5 Bodzanów - wieś ------- ------- ------- ------- ------- ------- ------- ------- -------
5 Bodzanów - Rudawa 06:50 08:00 08:50 10:10 11:50 13:50 15:05 17:50 19:50
7 Bodzanów - wieś ------- ------- ------- ------- ------- ------- ------- ------- -------
6 Bodzanów - Wakmet 06:52 08:02 08:52 10:15 11:52 13:52 15:07 17:52 19:52
7 ul. Kościuszki 06:55 08:05 08:55 10:15 11:55 13:55 15:10 17:55 19:55
8 ul. Skłodowskiej 06:57 08:07 08:57 10:17 11:57 13:57 15:12 17:57 19:57
9  Dworzec autobusowy 07:00 08:10 09:00 10:20 12:00 14:00 15:15 18:00 20:00

 

 Oznaczenia kursów:

R - Autobus kursuje w dni robocze od poniedziałku do piątku

S - Autobus kursuje w sobotę

N - Autobus kursuje w niedzielę i święta